Tělocvična, která má duši

Jsme soukromý gym zaměřený na osobní přístup, vzájemný respekt a komunitu. Pracujeme se začátečníky, profesionálními sportovci, pomůžeme ti s návratem po zranění.

Trénink, který má smysl

Dáváme důraz na celkovou fyzickou kompetenci. Objevíš sílu, kondici, vytrvalost a odolnost, která ti skutečně pomůže v každodenním životě nebo sportu.

Naše služby dosáhnou i za zdi tělocvičny

Rádi ti pomůžeme s tréninkovým plánem na doma nebo na cesty, pobavíme se o stravě, regeneraci a dalších důležitých tématech.

A není to jen o cvičení!

Budujeme atmosféru otevřenosti, upřímnosti a partnerství. Jak mezi klientem a coachem, tak klienty vzájemně. Kamarádství, podpora a respekt jdou u nás ruku v ruce s tréninkovými cíli.

Proč trénovat s námi?

 • 100% osobní komunikace a přístup. Začátečník nebo pokročilý cvičenec, máš vždy naši plnou podporu.
 • Víme, co děláme. S tréninkem na míru máme dlouhodobé zkušenosti a neustále se vzděláváme.
 • Moderní prostory s přátelskou atmosférou, kde se budeš cítit jako doma (a dostaneš dobrou kávu).

Chceš vědět víc?

Nebo si rovnou domluvit trénink? Stačí se zaregistrovat!

  Občas posíláme novinky z gymu. Žádný zbytečný spam. Odhlásit se můžeš kdykoliv ;)

  Kdo jsme?

  Mgr. Oliver Pekník

  Silově-kondiční trénink pro mě představuje nevyčerpatelnou studnici možností, a stále mě baví evoluce vědomostí v tomto oboru.

  V roce 2021 jsem založil Iron Will Training, abych vytvořil prostor pro své klienty a kolegy, kde mohou získat profesionální a kvalitní služby v přátelském a komunitním prostředí.

  Po absolvování magisterského studia na Masarykově univerzitě pokračuji ve vzdělávání. Mým cílem je porozumět vašim potřebám a vytvářet pro vás optimální podmínky k dosahování cílů. Baví mě zlepšovat výkonnost, zejména tehdy, když ji dosahujeme bez rizika zranění.

  Věřím, že edukace hraje klíčovou roli nejen v tréninku, ale i v životním stylu. Snažím se vám přinášet poznatky, které mají přesah mimo trénink a pomáhají vytvářet zdravý životní styl.

  Těším se, že mám tu možnost být s vámi při tak důležitých změnách ve vašem životě, ať už jde o dosažení maximálního výkonu nebo život bez bolesti. Mým cílem je podporovat vás na cestě k dosažení vašich cílů a přispět k celkovému zlepšení vašeho života.

  Oldřich Polreich

  Už skoro 10 let pomáhám klientům na jejich pohybové cestě. Moje vášeň pro pohyb začala parkourem a akrobacií, díky které jsem se musel naučit, jak se starat o své tělo a klouby ve vysoce nárazovém sportu.

  Získal jsem základy v silovém tréninku, rozvoji mobility a rehabilitaci po zraněních. Své zkušenosti jsem pak uplatnil jako trenér nejdříve ostatních sportovců a pak i běžné populace.

  Pomáhal jsem zakládat a následně působil jako trenér ve firmě Dark Side Movement, kde jsem přišel do styku s mnoha tréninkovými metodami a hlavně se stovkami klientů s různými problémy - to byly nejcennější zkušenosti pro moji trenérskou praxi.

  Aktuálně se specializuji na práci s lidmi, kteří chtějí zlepšit svůj vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu. Nahrávám také podcast Pohledy do hloubky, ve kterém se věnuji tréninku, vzdělání a osobnímu rozvoji.


  FAQ:

  Kdy můžu cvičit?

  Ráno, poledne, večer. Naše provozní doba je flexibilní - budeme se vždy snažit vyjít tvým potřebám.

  Berete i úplné začátečníky?

  S každým klientem pracujeme individuálně ať je to zkušený sportovec nebo úplný začátečník. Rádi se tě ujmeme!

  Kde vás najdu?

  Gym se nachází v budově ZET office na adrese Lazaretní 925/9 v Brně-Židenicích. Parkování v areálu je pro klienty zdarma.

  Kde je ceník?

  Standardizovaný ceník nemáme, protože přizpůsobujeme naše služby klientům individuálně. Podle toho se liší i cena.

  Chci cvičit s kamarádem/kamarádkou/babičkou. Jde to?

  Ve dvou (třech) se lépe cvičí! To chápeme a malé skupinky nejsou žádný problém. Napiš a domluvíme se!

  Kontakt

  Adresa:

  Lazaretní 956/7
  615 00 , Brno - Zábrdovice

  E-mail:

  info@ironwilltraining.cz

  Telefon:

  +420 608 240 274