Osobní tréninky

Služba, která se ti 100% přízpůsobí
Pečlivá spolupráce, přátelský přístup, maximální výsledky

Osobní coaching je těžištěm naší praxe. Je jedno jaký máš cíl: Pomůžeme ti najít k němu cestu, překonat překážky a naučíme tě všechny dovenosti, které budeš potřebovat.

 1. Vstupní konzultace: Společně probereme tvé představy a cíle, zhodnotíme výchozí stav a načrtneme možnosti spolupráce. Můžeš se také poradit s fyzioterapeutem a absolvovat měření tělesného složení.
 2. Tvorba tréninkového plánu: Vytvoříme ti na míru tréninkový plán, který respektuje tvůj výchozí stav i časové možnosti. Díky aplikaci můžeš sledovat svůj pokrok.
 3. Tréninky a pravidelná zhodnocení: Věříme, že klíč k výsledkům je vzájemná důvěra a spolupráce. Vždy budeš mít 100% pozornost trenéra a přehled o metodách a cvicích, které tě čekají. V pravidelných intervalech společně zhodnotíme pokrok a nastavíme nové cíle.

Chci trénovat!

Přihlásit se můžeš přes náš rezervační systém k libovolnému trenérovi. Po rezervaci tě budeme kontaktovat a domluvíme detaily.

FAQ

Hodí se tréninky i pro úplného začátečníka?

Osobní trénink je ten nejlepší způsob, jak můžeš začít se cvičením. Vše tě naučíme a nastavíme obtížnost tak, aby jsi měl pokrok ale nepřetížil se

Jak je to s cenou?

Osobní trénink začíná na 900 Kč za konzultaci. Standardizovaný ceník nemáme, protože naše služby jsou vysoce individuální a budou se lišit podle potřeb jednotlivých klientů. Nemusíš se ale bát - vždy budeš vědět, na co přistupuješ.

Mám zranění / jiné omezení, ale chci trénovat. Je to ok?

Rádi se s tebou poradíme a vyjdeme ti vstříc. Součástí týmu je i zkušený fyzioterapeut, se kterým konzultujeme jakékoliv složitější případy.

Mám velmi chaotický rozvrh, má cenu začít s tréninkem?

Vždy se snažíme najít časy, které budou našim klientům vyhovovat. Můžeme fungovat jak na pravidelné, tak proměnlivé bázi. Díky soukromým prostorům navíc máme možnost trénovat i v méně standardní časy.

Odebírej novinky z gymu

Pokud se ti líbí, co děláme a chceš být informovaný o dalších akcích, přihlaš se k odběru našeho newsletteru!

  Odběrem souhlasíš se zasíláním mailů. Neposíláme blbosti. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

  Kontakt

  Adresa:

  Lazaretní 956/7
  615 00 , Brno - Zábrdovice

  E-mail:

  info@ironwilltraining.cz

  Telefon:

  +420 608 240 274