IRON WILL TEAMS

Maximální výsledky
100% Pozornost
Podpora a komunita

Spojili jsme pozornost, individualizaci a výsledky osobního tréninku s týmovým aspektem vzájemné podpory a motivace. Zažiješ kvalitní a promyšlený trénink, který přináší výsledky a atmosféru, která tě bude bavit a motivovat.

Čeká tě propracovaný program na sebe navazujících tréninků. Zlepšíš sílu, koordinaci, obratnost a výdrž - základní kameny zdravého a odolného těla. Budeš se cítit a vypadat lépe.

Shrnuto:

 • Trénink dvakrát týdně , 60 minut
 • Přístup do tréninkové aplikace
 • Maximálně 6 účastníků na lekci (pozornost trenéra na max)

To vše tě vyjde na 2800kč / měsíc (platba vždy na 4 týdny dopředu)

Rozvrh a registrace

Aktuálně nabízíme místa ve skupince:

 • Úterý + Čtvrtek 17:00 - 18:00

Registrace probíhají přes email, stačí stisknout tlačítko níže. Po registraci tě budeme informovat o platbě a dalších náležitostech.

Další termín vypíšeme už brzy, sleduj náš rezervační systém

Pokud si nejsi jistý/jistá nebo ti nesedí čas, níž nám můžeš nechat svůj email a budeme tě informovat o nově otevřených lekcích a dalších akcích

  Odběrem souhlasíš se zasíláním mailů. Neposíláme blbosti. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

  Můžu přijít i jako začátečník?

  Ano! Vše se samozřejmě přizpůsobí tvé startovní úrovni. Naučíme tě všechny potřebné cviky a pohybové vzory a díky dobře vybavené tělocvičně zvolíme nářadí a zatížení, které vyhoví tvým individuálním potřebám.

  Nahrazování tréninků?

  Díky tréninkové aplikaci budeš mít vždy přehled o tréninku, který tě čeká a možnost zaznamenat si důležité parametry jako přírustky ve zdvihnuté váze. Díky ilustračním videím a pečlivě naučené technice si sám zvládneš odcvičit zameškaný trénink. Tělocvičnu dáváme k dispozici k samostatnému tréninku po individuální domluvě.

  Jak dlouho program trvá

  Tréninky jsou navrženy tak, aby program mohl jet nepřetržitě a účastníci se neustále zlepšovali. Pro větší výsledky doporučujeme vyhradit si 2-3 měsíce pravidelného tréninku.

  Kontakt:

  Adresa:

  Lazaretní 956/7
  615 00 , Brno - Zábrdovice

  E-mail:

  info@ironwilltraining.cz

  Telefon:

  +420 608 240 274